Досягнення

Вітаємо Марту Подолян!

Маємо перемогу у 2 етапі обласної учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва! Учениця 9 класу ПОДОЛЯН  МАРТА (учитель - Озарко Мар'яна Володимирівна) посіла ІІ місце  в олімпіаді з образотворчого мистецтва. Вітаємо ученицю, її вчителя!!! Бажаємо  творчого натхнення та успіхів!

15:31 15.03.2024

Вітаємо з перемогою у конкурсі!

Вітаємо Марту  з черговою яскравою перемогою!  4 лютого у м.Львів відбувся Всеукраїнський конкурс мистецтв "Зимовий Львів", де Марта Тихолоз,  учениця 7-А класу Дубовецького ліцею,  взяла участь та здобула першу премію в номінації естрадний вокал.

20:10 06.02.2024

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою! Дубовецький ліцей  вітає Бабак Дарію, ученицю 8-А класу, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з математики та фізики. Приємно відзначити, що Дарія виборола ІІІ місце з математики та ІІІ місце з фізики. Висловлюємо слова вдячності вчительці  математики Ориняк Ользі Тарасівні та вчителю  фізики Вовчуку Любомирові Михайловичу, які підготували ученицю до олімпіад.

19:55 05.02.2024