Чергове засідання робочої групи

Дата: 21.03.2024 17:45

#DECIDE #DOCCU #ШколаДієвоїДемократії 21 березня відбулася третя зустріч менторів проєкту DECIDE "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" з робочою групою та представниками громадського самоврядування ліцею щодо створення проєкту Стратегії розвитку ЗЗСО. Під час зустрічі, задля визначення подальших векторів розвитку, було розглянуто аналітичні матеріали за ключовими сферами профілю ЗЗСО: освітнє середовище, освітні процеси, педагогічна діяльність, управлінські процеси. Учасники робочої групи, серед яких були і учні закладу та батьки, познайомилися зі звітом за результатами опитування учнів, батьків і педагогічних працівників з тем Школи дієвої демократії.

В результаті сьогоднішньої зустрічі на основі аналітичного матеріалу розроблено профіль ЗЗСО, узагальнено результати опитування учасників освітнього процесу, вибрано теми якості для аналізу та напрацьовано SWOT-аналіз, який буде покладено в основу розробки Стратегії розвитку закладу.