Я вірю в майбутнє твоє, Україно!

Дата: 26.10.2023 17:32

Уже традиційно жовтень - місяць духовного єднання з книгою. Цьогоріч  він проходив з думками про Україну Батьківщину - "Я вірю в майбутнє твоє, Україно!".

Ці слова об'єднали юних читачів бібліотеки Дубовецького ліцею у різноманітних заходах.

Полум'яно й трепетно прозвучали вірші про Вітчизну у виконанні учнів 6-11 класів.

Творчо й натхненно працювали восьмикласники, виготовляючи патріотичні колоски у техніці оригамі.

Учні 4 класу під час вікторини здійснили захопливу мандрівку "Україна казкова".

Пізнавально й весело пройшла квест-екскурсія п'ятикласників "Заповідні місця мого краю".

У бібліотеці проходила книжкова виставка "Вірю в майбутнє твоє, Україно!". Окрім того, кожний читач мав можливість підтримати благодійну акцію "Бібліотека - читачу, читач - бібліотеці", оглянути малюнки на тему "Україна в моєму серці".

Одинадцятикласники під час години спілкування міркували над питанням "Що я можу зробити для Батьківщини?".

Завершився місяць  яскравим флешмобом в етнографічному стилі, залишивши в  душах ліцеїстів барвисті спогади й незмінну любов до жовто-блакитного серця України.