Звіт про проведення тижня знань основ БЖД

Дата: 08.05.2023 13:01

У період з 28 квітня по 05 травня у Дубовецькому ліцею  пройшов тиждень знань основ безпеки життєдіяльності. У рамках спланованих заходів класні керівники організували серед здобувачів освіти  екскурсію  пожежно-рятувальної служби села Лани.  Учні  взяли участь у конкурсі малюнків «Обережно небезпека».   Переглянули мультфільм «Безпека дорожнього руху».  Також  було проведено конкурсні змагання та  ігри-вікторини, навчання і відпрацювання практичних навичок в умовах виникнення надзвичайних ситуацій  «Запобігти, врятувати, допомогти.» У10 і 11 класах було проведено тестування на знання правил дорожнього руху. Всі учні показали, що в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з безпекою життя.
Дійшли висновку, що знання
набуті протягом тижня
– це запорука власної безпеки.