День українського добровольця.

Дата: 20.03.2023 12:04

14 березня 2023 року в Україні вшосте відзначають День українського добровольця.
Офіційно свято на честь українських добровольців було установлено 17 січня 2017 року "Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України".
До Дня українського добровольця у 10 класі відбулася тематична класна година, під час якої школярі переглянули документальний фільм "Українські добровольці", пригадали історію зародження сучасного добровольчого руху України. Учні розмірковували над поняттями честі, гідності, відповідальності, патріотизму.

Дякуємо всім добровольцям. Дякуємо, що ми можемо жити. Ви вберегли наше життя. Ми зробимо все, що в наших силах, аби допомогти вам здолати ворога.