Перший дзвоник 2023

Дата: 01.09.2023 10:20

1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів  у дружню шкільну родину. День знань – справжнє  свято мудрості, доброти і людяності. Розпочався новий навчальний рік у Дубовецькому ліцеї з Божественної літургії та благословення учнів та педагогів на новий навчальний рік. Цього року наш ліцей підтримав акцію «Замість квітів- допомога ЗСУ» і на святі ми зібрали    22000 грн. Дякуємо всім хто долучився.
Слава нашим захисникам, які дають можливість дітям вчитися, а дорослим працювати. Слава незламному народу!💙💛