…Бо віще слово у Тараса, Воно доречне і в наш час. Бо ми не є лиш сіра маса, Народом Бог створив всіх нас… Віночок поезій учнів Дубовецького ліцею до 210 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

11:15 11.03.2024

« Вогонь запалений Тарасом, у нашім серці не погас»!

В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди імена яких оповиті невмирущою любов’ю та славою. Таким самородком в Україні є Тарас Григорович Шевченко, чия безсмертна спадщина  - одна з найбільших вершин людського духу. Тарас Шевченко для України – не просто народний поет, якого доля обдарувала багатьма талантами, а й національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець – так його називають українці. У рамках проведення тижня, приуроченому до 210 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, учні Дубовецького ліцею провели цікаві і пізнавальні заходи під гаслом « Вогонь запалений Тарасом, у нашім серці не погас»!

11:15 11.03.2024

Два роки болю і страждань

Місяць лютий  в українській історії став особливо лютим:  десять років війни росії проти України і два роки повномасштабного вторгнення окупантів.  За цей час багато наших земляків полягли, захищаючи країну. Комусь вони знайомі, комусь – друзі, комусь – рідні чи кохані люди. Але для кожного з нас вони – Герої.     З метою увічнення пам’яті загиблих за свободу, незалежність України, 23 лютого вчителі та здобувачі освіти  Дубовецького ліцею вшанували подвиг всіх, хто поліг за Україну на  лінійці пам'яті загиблим воїнам-односельчанам, яку підготувала Оксана Петрівна Кудла з 7-А класом, а також були присутні на Божественній літургії ,  панахиді за всіх воїнів України та запалили свічку пам'яті на могилах наших Героїв     Герої не вмирають!       Пам'ятаємо!    Єднаємося!     Переможемо!

10:25 05.03.2024

День рідної мови

До відзначення Міжнародного дня рідної мови у Дубовецькому ліцеї вчитель української мови Оксана Романівна Мусякевич провела цікаві та різноманітні заходи: - тематична лінійка «Українська - мова миру»; - гра «Мовознавче кафе»; - конкурси « Знавці рідної мови».   Пам’ятаймо: поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ!

10:42 23.02.2024

Небесна сотня

З метою увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу 20 лютого у Дубовецькому ліцеї проведено загальношкільну лінійку-реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть…», яку підготували учні 8-Б класу разом з класним керівником Климончук М.М.    Учні у своїх віршах і піснях намагалися передати жертовність та любов до України, Героїв Небесної сотні, бажання миру та злагоди на рідній землі. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, і всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Також учасники освітнього процесу були  присутні на поминальній літургії.      Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам'ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.

10:38 23.02.2024

День єднання

16 лютого у нашому закладі відзначили День єднання. У цей день українці показують всьому світу силу народу та незламне прагнення до миру. Класні керівники провели тематичні бесіди з учнями на тему «Єдність – запорука перемоги».

15:44 16.02.2024

Змагання з волейболу

В рамках проведення спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч» 15 лютошо 2024 року на базі Дубовецького ліцею було проведено змагання з волейболу серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь 4 команд юнаків та 2 команди дівчат. За результатами змагань серед юнаків І місце посіла команда Тустанського ліцею, ІІ місце – команда Делієвської філії Дубовецького ліцею , ІІІ місце – команда Маріямпільської філії Дубовецького ліцею.

15:36 16.02.2024

Крути

Крути. 29 січня 1918 року. Символ героїзму та відданості нашого юнацтва і символ національної трагедії. 106 років тому (1918 рік) відбувся бій під Крутами, де полягло в нерівній боротьбі 300 студентів. У кожного народу є сторінки історії, які не можуть і не повинні бути забуті, історична пам’ять – святиня народу, нації. Слава Ураїні!     Героям слава!

11:52 29.01.2024

Відкриття спортзалу

Нарешті завдяки спільним зусиллям вдалося реалізувати мрію учнів, іх батьків та  вчителів закладу. Надано можливість займатись школярам спортом та формувати культуру ведення здорового способу життя у сучасних умовах, використовувати злагоджені дії у спортивних починаннях під час навчально-виховного процесу та у позаурочний час. Діти отримали чудове місце , де можна граючись навчатись, відпочивати та виховувати бажання бути здоровим і прагнути до перемоги.

16:08 25.01.2024