A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дубовецький ліцей Дубовецької сільської ради
Івано-Франківської області

Виховна робота

Дата: від до Скинути

Мир у рідній Україні

Мир у рідній Україні - це найзаповітніше бажання усіх українців.Кожного року у всіх куточках землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. До відзначення цього свята долучився і Дубовецький ліцей. Молодші школярі виготовляли власноруч паперових голубів, малювали, створювали аплікації. Класні керівники провели виховні години на яких привернули увагу до проблем миру Землі - ось основна мета цього свята. Посмішки на обличчях, радість в серцях дітей вселили надію, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.

13:43 24.09.2021

« Будь помітним на дорозі»

      На виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні у Дубовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів із метою поліпшення роботи із запобіганням дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху з 17.05 по 21.05.2021 року проходив тиждень знань Правил дорожнього руху. Класними керівниками проведено цикл виховних заходів у формі бесід, вікторин, конкурсів, творчих робіт, уявних мандрівок. 21 травня 2021 року проведений єдиний національний урок « Будь помітним на дорозі»

20:54 25.05.2021

Христос Воскрес!

    З 26.04 по 30.04.2021 р. в школі пройшов тиждень під девізом «Кожен день у нас цікавий - веселий і яскравий!». В цей тиждень були проведені виховні години, де учні познайомилися з історією виникнення свята, традиціями і звичаями українського народу. Особливо активними були учні початкових класів. Виготовляли писанки, оздоблювали яйця та прикрашали ними Великодні дерева. Підготувала свої класні кімнати до чудового світлого свята Воскресіння Господнього.

18:00 29.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування