A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дубовецький ліцей Дубовецької сільської ради
Івано-Франківської області

Шкільна бібліотека

Дата: від до Скинути

"Нехай наша пам'ять горить, як свіча, запалена сумом й сльозою"...

З нагоди вшанування пам'яті жертв Голодомору 32-33 років в шкільній бібліотеці ліцею  з учнями 4 класу та класоводом С.В.Савчук пройшов тематичний урок на тему: "Були колись страшні часи". Бібліотекар О.С.Мигаль ознайомила учнів з книжково-ілюстративною виставкою "Нехай наша пам'ять горить, як свіча, запалена сумом й сльозою"...

19:47 29.11.2021

Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності

      З 1 по 31 жовтня 2021 року в Дубовецькому ліцеї проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом « Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».         Здобута Україною незалежність і побудова суверенної держави зумовила необхідність підвищення ролі бібліотек у відновленні історичної пам’яті народу, становленні його національної свідомості, вихованні гідності й патріотизму. Щоб пишатися рідним краєм і любити його, важливо добре знати його історію, мову, культуру. З огляду на це одним з пріоритетних напрямів патріотичного виховання молоді є краєзнавство, а шкільна бібліотека як обов’язковий структурний підрозділ закладу освіти займає важливе місце у системі краєзнавчої роботи.         Головна мета місячника - сприяти поглибленню пізнавального інтересу здобувачів освіти до рідного краю як складової України, виховання в них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.      З метою залучення здобувачів освіти до активної участі у місячнику, було організовано план різноманітних заходів зважаючи на їх вікові особливості, загальний кругозір, рівень знань і вмінь. Екологічна година: «Природні парки  - гордість і краса Прикарпаття»

13:18 31.10.2021

Шкільні підручники

Шкільні підручники https://pidruchnyk.com.ua/ – на сайті зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників.

21:27 19.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування