Ми різні, але всі потрібні

Дата: 22.11.2021 19:58

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів активної життєвої позиції, суть якої полягає не стільки в тому, щоб терпіти чужий спосіб життя, поведінку, звичаї, почуття, думки, ідеї, але охоче визнавати та приймати поведінку, переконання і погляди інших людей, які відрізняються від своїх власних.
  План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Упродовж тижня Толерантності у Дубовецькому ліцеї здобувачі освіти 4 класу приймали активну участь у заходах, які змінювали один одного. Не менш активними були і 2-Б клас, а також і 2-А та 3 класи. Соціальний педагог та практичний психолог проводили заняття з дітьми 5-11 класів на яких всі бажаючі мали можливість написати вислови , які пов’язані з толерантністю, терпінням .
  Оцінюючи проведення тижня Толерантності, можна зробити висновок, що усі заходи позитивно вплинули на здобувачів освіти і вони зрозуміли одне правило: «Ми різні, але всі потрібні»