Христос Воскрес!

Дата: 29.04.2021 18:00

З 26.04 по 30.04.2021 р. в школі пройшов тиждень під девізом «Кожен день у нас цікавий - веселий і яскравий!». В цей тиждень були проведені виховні години, де учні познайомилися з історією виникнення свята, традиціями і звичаями українського народу. Особливо активними були учні початкових класів. Виготовляли писанки, оздоблювали яйця та прикрашали ними Великодні дерева. Підготувала свої класні кімнати до чудового світлого свята Воскресіння Господнього.

Нехай частина тієї радості, Воскресіння Христового залишаються з Вами на весь рік і підтримує усіх нас у важку годину! Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!