До уваги батьків майбутьніх першокласників

Дата: 05.04.2022 16:46

Ліцей  оголошує набір здобувачів освіти в 1 клас на 2022-2023 н. р.

Для вступу в 1-й клас батьки повинні подати такі документи:

• заява одного з батьків дитини;

• свідоцтво про народження  дитини  (оригінал-для проведення звірки) та копію;

• медична довідку № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (наказ МОЗ від 16.08.2010 р.  № 682);

• лист-згоду на обробку персональних даних (необхідний для внесення до бази даних МОН України, отримання документів про освіту) – бланк надається у ліцеї .
  • З правилами зарахування учнів до 1-го класу можна ознайомитись за посиланням: Наказ Міністерства освіти і науки України  16/04/2018 р. № 367  («Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів  до державних  та комунальних  закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»).