І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній новій, Не забудьте пом'янути незлим тихим словом.

Дата: 10.03.2019 16:34

Є у нашій українській літературі імена, що тсали душею народу, часткою його життя. Таким ім'ям для нас, українців, стало ім'я Тараса Григоровича Шеіченка. На початку березня кожного року у нашій школі проходить тиждень, присвячений великому сину українського народу - Т.Г.Шевченку. Твори цього поета вивчаються школярами майже у кожному класі.

До 205-річниці  від дня народження Т.ГШевченка у нашій школі проходили такі заходи6 виховні години, конкурси малюнків та читців, а також 6-А клас підготував виховний захід.

Як кажуьб у народі, талановита людина має таланти до всього. Так можна сказати і про Кобзаря. Це не лише поет, а й музикант та художник. Рядки з його творів стали пророчими для уркаїнців. А ще він хотів, щоб його просто пам"ятали:

«І мене в сім’ї великій,

в сім’ї вольній, новій

Не забудьте пом’янути