"А роки летять"

Дата: 04.03.2019 12:50

Така зустріч - незабутня!

Нагадає знов і знов

Про дитинство і про юність,

Про навчання і любов.

Щороку, за доброю традицією, Дубоіецька школа І-ІІІ ст. гостинно відчиняє двері, запрошуючи своїх випускників. 02.03.2019р. на зустріч зі школою, однокласниками, вчителями прийшли такі випуски: 2014,2009,2004,1999,1994,1989,1984,1979,1974,1969,1964,1959 року.

Організатори свята кожного разу намагаються стврити приємну й теплу атмосферу, щоб кожен випуск міг поринути в свою епоху. Всього було 10 чи 11 років навчання, про це згадували класні керівники і випускники-ювіляри. Ці спогади переривали на коротку мить виступи юних артистів. З актової зали гості продовжили екскурсію школою, завітали до класних кімнат.

На жаль в історії школи є й сумні сторінки. кожного ювілейного року доводиться вписувати до неї нові імена. не одна хвилина мовчання триває, доки сумний перелік перегорне цю сторінку. хвилюючими було слова і вітання в.о. директора школи Вовчук Марії Петрівни, яка побажала всім приємних зустрічей , миру, здоров'я і наснаги.

Дякуємо всім хто завітав цього дня до школи. Нам приємні слова вдячності за науку, за збереження духу знань і творчості. Надіємося, що всі присутні отримали безліч яскравих емоцій, пригадали безтурботні сторінки шкільного життя .