Звіт про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у Дубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 26.04.2019 10:14

На виконання наказу відділу освіти Галицької райдержадміністрації від 27.03.2019р. № 110 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти», наказу по Дубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів від 01.04.2019р. №56 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у школі»  з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціяху школі в період з 08 по 12 квітня 2019 року був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Згідно плану проведено такі заходи:

- «Правила поведінки з тваринами». Уроки тітоньки Сови – корисні поради. Перегляд мультфільмів (1 клас)

- Уроки обережності «Дитина вдома», «Побутові небезпеки», «Вогонь – друг, вогонь – ворог» (2-4 класи)

- Тренінг «Правила поведінки при експлуатації побутових газо-та електроприладів». Перегляд відеоматеріалів (5 клас)

- Квест – гра «Наша безпека у наших руках». Виготовлення плакату (6-А, 6-Б класи)

- Рольова гра «Небезпека на дорозі» (7 клас)

- Усний журнал «Ми за здоровий спосіб життя» (8 клас)

- Практичне заняття «Правила поведінки при виявленні маловідомих предметів» (9 клас)

- Година спілкування «Основні принципи порятунку та захисту людей». Перегляд презентацій з подальшим обговоренням (10,11 класи).

10 квітня 2019 року відпрацьовано дії за сигналом «Увага всім!». В ході практичного заняття закріплено основні правила евакуації з приміщення школи, перевірено здатність учнів, вчителів та інших працівників школи грамотно й чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в надзвичайній ситуації.

Уся робота спрямована на організацію різних видів діяльності, які,  в свою чергу, були направлені на набуття певних навичок поведінки, досвіду, самостійного пошуку виходів із непростих ситуацій, навчанню приймати виважені, продумані рішення. Для досягнення максимального ефекту вчителі використовували художній матеріал, дидактичні, рухливі та сюжетно-рольові ігри, створювали проблемні ситуації. Під час проведення заходів з школярами закріплювалися знання та навички стосовно безпеки життєдіяльності.

В.о. директора школи                                         Вовчук М.П.