Юні туристи

Дата: 31.10.2021 06:44

29 жовтня на базі Задністрянського ліцею Бурштинської міської ради відбулись зональні змагання серед гуртківців Галицької філії Івано-Франівського ОДЦТКУМ. Програма змагань складалась із "Особисто командної смуги перешкод" конкурсу "Розпалювання вогнища" та конкурсу "Юний скелелаз".

Учасниками зльоту стали 8 команд під керівництвом Возняком В.С, (2 команди), Ковалишина Р. Я. (2 команди), Партики Н.В., Пелеха В.В., Лаврика Р.І. та Хомяка О.Л.

Команду Дубовецького ліцею у складі 4 учасників представляли учні 10 класу Кловак Остап, Нарожняк Любомир, Бибик Роксолана  та учениця 11 класу Крис Анастасія.

1 місце у конкурсі   "Розпалювання вогнища" завоювали учні Дубовецького ліцею Кловак Остап та Нарожняк Любомир.

Також 1 місце в особистому заліку серед хлопців  у конкурсі "Юний скелелаз" здобув Кловак Остап.